Usługi

Nasze usługi

Zaufaj doświadczeniu

Kominki kaflowe

Jeśli szukasz sposobu na praktyczną, a jednocześnie ciekawą aranżację swojego salonu to koniecznie sprawdź kominki kaflowe zdun. Wykonujemy je z gładkich kafli, które sprawiają, że całość wygląda niezwykle elegancko i stylowo. Sprawdź szczegóły naszej oferty i przekonaj się sam, to od Ciebie zależy jego kolor oraz wzór.

Kuchnie kaflowe

Ofertę kierujemy do klientów, którzy chcą wprowadzić do swojego domu wystrój z dawnych lat. Doskonale sprawdzą się w takiej sytuacji kuchnie kaflowe firmy zdun, które tworzymy z odpowiednio wytrzymałych i przystosowanych płytek. Powróć do smaków dzieciństwa i stwórz pyszne potrawy na żywym ogniu, które będą miały zapach i smak tych, które przygotowywała Twoja babcia.

Piece kaflowe

Jeśli szukasz ciekawej alternatywy dla zwykłego kominka, to doskonale sprawdzą się piece kaflowe Zdun. Ich ogromną zaletą jest długi czas oddawania ciepła, który może wynosić nawet do 12 godzin. Co więcej decydując się na takie rozwiązanie nadasz swojemu wnętrzu niepowtarzalny styl, którego będą mogli pozazdrościć Ci znajomi.

Masza pytania?

Zostaw kontakt

Zostaw swój kontakt a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Scroll to Top